Konstnärer

Vi är 14 medlemmar, se och läs mer om varje konstnär i menyn “Konstnärer” eller via länkad bild nedan till konstnärens egna sida.

Ann-Sofie Asklund

Ann-Sofie Asklund Erbenius

Linköping 070-865 81 63 ann-sof@bredband.net

Arja Norell

Arja Norell

arja.norell@gaaraa.net

Bo Mellqvist

Bo Mellqvist

bomellqvist@hotmail.com

Ingegärd Wranne

Ingegärd Wranne

Linköping ingegard.wranne@gmail.com

Ingrid Lindén

Ingrid Lindén

Linköping ingrid.linden99@gmail.com

Ingrid Strage

Ingrid Strage

Linköping info@ingridstrage.se

Kerstin Granbom

Kerstin Granbom

Mantorp kerstingranbom@gmail.com

Lasse Ekenger

Lasse Ekenger

Vreta Kloster lasse.ekenger@telia.com

Marianne Herder

Marianne Herder

Linköping manne482000@yahoo.se

Monika Minnhagen Alvsten

Monika Minnhagen Alvsten

Linköping minnhagen@gmail.com

Ninna Elfström

Ninna Elfström

Linköping ninna.elfstrom@boremail.com

Peter Bergling

Peter Bergling

Linköping peter-444@live.se

Rolf Hallqvist

Rolf Hallqvist

Linköping rolf.hallqvist.lkpg@telia.com

Ulla Lundemo

Ulla Lundemo

Linköping ulla.lundemo@gmail.com